Yaşam

Yalıçapkını’nda izini bıraktı! Ferit ve Seyran’ın ateşli yatak sahnesinin internet özel versiyonu yayınlandı

Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Beril Pozam, Çetin Tekindor, Diren Polatoğlu, Buçe Buse Kahraman, Gülçin Santıroğlu, Hayran Kansu, Doğukan Polat ve Emre Altuğ’un rol aldığı Yalıçapkını dizisi, yayınladığı her bölümle adından söz ettirmeye devam ediyor. Seyran ve Ferit, yarın akşam yayınlanacak olan rekorlar kıran dizinin 22. bölümünde bir aradaydı. Seyircinin “televizyon tarihinin en cesur sahnesi” olarak yorumladığı yatak sahnesinin uzun versiyonu internet üzerinden özel olarak yayınlandı.

SEYRAN VE FERİT İLK DEFA BİR ARADA OLDU

Yalıçapkını 22. bölümde Seyran, Ferit’in en başından beri karşı çıktığı Efe ile projesinden çekildi. Seyran’ın bu kararına çok sevinen Ferit, romantik bir sürpriz hazırladı. Bir konuta giden ikili ilk kez birlikte oldu. Çiftin yatak sahnesi izleyenleri ekrana kilitlerken, birçok kişi tarafından “televizyon tarihinin en cesur sahnesi” olarak nitelendirildi.

UZUN SAHNE SAHNE YAYINLANDI

İkilinin ortasındaki sıcak yatak sahnesinin yayınlanmayan kısmı dizinin YouTube kanalında paylaşıldı. Görüntü kısa sürede 1.1 milyon görüntülenme alırken, sosyal medyada gündem oldu.

selimajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu